Gra o Straży Pożarnej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Rejestrować się i zakładać jednostki będzie dobra zabawa

#1 2010-10-17 23:54:21

Strażak

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 33
Punktów :   

Ragulamin

Wyjaśnię wam jak składać wnioski o wymianę wozu w JRG/OSP:

1. Zakładamy temat np. JRG-3 Częstochowa, następnie w treści postu piszemy:
Jednostka Ratowniczo-Gasnicza nr. 3 w Częstochowa prosi o wymianę pojazdu 353[s]21 GBA Iveco Magirus z powodu wieku pojazdu(19 lat), awaryjności, braku możliwości potrzebnych modyfikacji w pojeździe. Tu napiszecie co uważacie. JRG-3 prosi o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Jeżeli chodzi o jednostki JRG/OSP i pozyskanie wozu z JRG to następująco:
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza/Ochotnicza Straż Pożarna Błeszno wyraża chęć pozyskania wozu np. GBA (nie piszemy marki pojazdu gdyż nie jest przewidywalne to co akurat będzie do przekazania. Jednostka prosi o pozytywne rozpatrzenie prośby.
2. Prośba nie musi być rozpatrzona pozytywnie, powód oddalenia prośby będzie zawsze podany.
3. Pojazdy będą przekazywane, jednostka nie ma wpływu na markę dostarczonego pojazdu.
4. Jednostki z JRG muszą mieć przynajmniej miesięczny staż a OSP dwa miesiące.
5. Proszę nie winić tego który rozpatruje wnioski za decyzję, pisanie na GG nic nie da, a nawet pogarsza sytuację, jeżeli ktoś napiszę mi na GG tekst typu: No proszę rozpatrz mi pozytywnie wniosek, automatycznie wniosek zostaje oddalony.
6. Wnioski można składać w każdy dzień miesiąca, rozpatrywane będą w ciągu 7 dni, tak jak przekazania
7. Jednostka będzie mogła pisać wniosek o samochód raz na miesiąc.(Jeżeli wniosek będzie pozytywny)
8. Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej PUN jest czynna od Poniedziałku do Piątku w godzinach 08:00-16:00


Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na PW
Gdy pomogłem daj plusika

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo wrocław asian biting